TDF Onaylı Bölgesel Tek İp Boylu  Kaya Tırmanış Eğitimi

FAALİYET NO :361

FAALİYET İSMİ: TDF Onaylı Bölgesel Tek İp Boylu  Kaya Tırmanış Eğitimi

EĞİTİM TARİHİ : 25Haziran -03 Temmuz 2022

FAALİYET SORUMLUSU : Sebahattin KIR

Tel +905321673115

Türkiye Dağcılık federasyonu eğitim sistemi içerisinde 3. Sırada yer alan Tek İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitiminin bölgesel olarak 23 Haziran – 03 Temmuz tarihlerinde Bursa’da açılması planlanmaktadır.

Eğitime son başvuru tarihi  : 03 Haziran 2022

– Gerekli evraklar : 2022 vizeli dağcılık lisansı , Dağcılık Temel Eğitim Tamamlama Belgesi , Bağlı bulunduğu Kulüp izin yazısı ve ilk yardımcı sertifikası

– Federasyonumuzun Eğitim Talimatına göre eğitimlerimiz yürütülmektedir. Bu kapsamda Yaz ve Kış Dağcılık Eğitimlerini 70 puan üstünde not ile tamamlayan sporcular talepleri doğrultusunda Tek İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimine katılabilirler.
– Eğitime katılmak isteyen sporcular bağlı bulundukları kulüpten , yapılacak olan eğitime izin verildiğine dair kulüp kaşeli ve ıslak imzalı yazı getirmeleri gerekmektedir.
– Bu eğitime katılabilmek için Türkiye Dağcılık federasyonundan Dağcılık Temel Eğitim Tamamlama Belgesini almış olması gerekmektedir.

– Tek İp Boylu Kaya Tırmanış eğitiminden 70 ve üzerinde puana sahip başarılı olan sporcular Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimine katılabilirler.

– Eğitimde kullanılacak olan teknik malzeme kulübümüz tarafından karşılanacaktır

– Katılımcıların  dağcılık lisans , Dağcılık Temel Eğitim belgesinin fotokopisi, Bağlı bulundukları Kulüp izin yazısı ve ilk yardımcı sertifikasını en geç 03 Haziran 2022 saat 17.00 ye kadar iletisim@noktadagcilik.org adresine göndermeleri gerekmektedir.

– Kontenjan sınırlıdır –

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir