2019 Yılı Yaz Dağcılık Eğitimi – TDF

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2019 yılı Yaz Dağcılık Eğitimleri aşağıda belirtilen tarihlerde ilgili bölgelerde gerçekleştirilecektir. Başvurular DYS üzerinden yapılacaktır. Kulüp yöneticileri DYS kayıtı yaptıktan sonra federasyon tarafından gerekli kontroller (Sporcu Kulüp, Kulüp Tescilli ve Sporcu 2019 vizesi) yapılıp sporcunun onayladığını görmeleri gerekmektedir.

Eğitim kamplarında görev almak isteyen 2019 yılı vizesine sahip antrenörlerimiz Görevli Başvuru ekranından başvurularını gerçekleştireceklerdir.

1. Kamp – (A) / 13-19 Nisan 2019 – Isparta       Son Başvuru: 02.04.2018 – 17.00

2. Kamp – (B) / 20-26 Nisan 2019 – Isparta       Son Başvuru: 08.04.2018 – 17.00

3. Kamp – (C) / 29 Nisan-05 Mayıs 2019 – Erzincan   Son Başvuru: 21.04.2018 – 17.00

Her bir kamp için 150 kişilik kontenjan olup, başvuru öncelikli olarak sporcular istedikleri kampa başvuru yapabilirler. Kontenjan dolduktan sonra sistem otomatik olarak kapanacağı için başvurunuzu kontenjanı dolmamış diğer kamplar için yapabilirsiniz.

Başvuru yapmış ancak sonrasında mazereti oluşmuş sporcular lütfen başvurularını DYSüzerinden kulüpleri aracılığı ile sildirmeleri gerekmektedir. Geçerli bir mazereti olmadan kampa katılmayan sporcular için resmi işlem yapılma hakkı saklıdır. Bu durumdaki sporcular kontenjan olması halinde bir sonraki kampa diğer kampın ücretinide yatırmak sureti ile alınır.

Eğitimler 20.03.2019 tarihinde yayınlanan TDF Eğitim Talimatına göre yapılacaktır. Bu eğitimden başarılı olanlar mevzuat gereği Kış Dağcılık Eğitimi alacaklar ve başarılı olanlarda Dağcılık Temel Eğitim Tamamlama Belgesi verilecektir. Daha sonra istekleri halinde kendilerine uygun eğitim modüllerini seçerek eğitimlere devam edebileceklerdir.

Kurs Ücreti: 120 TL Kulüp Sporcuları için (23 yaş ve üzerindeki sporculardan ücret alınmaktadır) / 350 TL Ferdi Sporcular için (23 yaş altı ferdi sporculardan da ücret alınacaktır).

Ücret ve Kayıtlar

Kursa katılmak isteyen sporcular Türkiye Dağcılık Federasyonu DYS sistemi üzerinden kulüpleri aracılığı ile kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

  • Son başvuru tarihinden sonra faaliyete katılım için başvuru yapacak olan tüm kulüp sporcuları ve ferdi sporculardan ücret alınacaktır. Son başvuru tarihinden sonra başvuracak;
    • Ferdi Sporcular 500 TL, Kulüp Sporcuları (kişi başı) 300 TL

ücret ödeyerek faaliyete katılım sağlayabileceklerdir.

  • Bu ücretlendirme sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir. İlgili sporcu, faaliyete katılım şartlarını sağladığı takdirde ücreti ödeyerek faaliyete katılacaktır. Katılım şartlarını sağlayamayan sporcu herhangi bir ödeme yapmayacak ve faaliyete katılamayacaktır.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını kayıt  masasında kamp Teknik Direktörüne ibraz edeceklerdir. Kayıt masasında elden nakit para alınmayacaktır.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanlığı (Türk Ekonomi Bankası-TEB, Ulus Ankara Şubesi) İBAN No: TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 hesabına“ Isparta A veya Isparta B veya Erzincan Yaz Dağcılık Eğitimi” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2019 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir